| AnacondaTeam a întrebat:

Am instalat recent un program la care aveam nevoie de mai multe fisiere cu terminatia de.dll, iar unul din acele fisiere, era XInput1_4.dll, cand l-am instalat si pe acela si l-am introdus in fisierul System32 si am deschis programul pe care l-am instalat, am primit o eroare in care scria ca fisierul XInput1_4.dll lipseste de la mine din calculator, dar eu am acel fisier in System32, ce as putea sa fac ca sa imi mearga programul respectiv pentru ca eu am fisierul instalat? Dau funda raspunsului care functioneaza.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Alea nu se baga in system 32 ci in folderul programului, care pare sa fie un joc.

| AnacondaTeam explică (pentru Wr3nch):

Voi incerca propunerea ta. Multumesc anticipat.

| lpavel a răspuns:

Cum se cheama acel program care l-ai instalat?