| Cubin_Simon_1996 a întrebat:

Am instalat windows 8 pro si totul merge perfect. Dar am o mica problema, nu reusesc sa instalez driver-ul de la modemul romtelecom (cheita). Imi zice ceva asemanator pe la 90%: "Instalarea a fost anulata de catre utilizator". De ce? Se poate ca modemul sa fie prea vechi si sa nu fie compatibil cu windows-ul? thinking

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Trebuie neaparat instalat? Poti crea tu o conexiune cu user si parola din Networks and Settings.