| NoNamemartes a întrebat:

am intrat in cs go pe zi totul ok, cand intru mai pe seara imi apare cum ca s-ar fi facut un update. Dau ok si cand intru in joc mi se misca mai greu si se vede de parca setarile sunt pe high dar nu sunt. Ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Verifica netul ce viteza are. Este posibil ca seara sa fie toti pe joc si astfel, cand intri in joc ai LAG mare. LAG-ul este intarzierea dintre calculatorul tau si server. Cand te bagi pe un canal, verifica sa te bagi pe canalele cu cel mai mic LAG.

| NoNamemartes explică (pentru Eugen80):

Mare prostie ai spus, era de la joc oricum...