| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe un server, am jucat putin si am iesit de pe el.Am vrut sa ies din joc si meniul era schimbat adica:daca dadea new game intrai pe acel server si daca intrai pe find servers la fel si au mai aparut joaca cs now si play cs ceea ce nu era in meniu inainte.Am reinstalat cs-ul dar degeaba se intampla la fel.Ce pot sa fac? Funda la solutia care functioneaza.

Răspuns Câştigător
| Aleen a răspuns:

Nu,iti spun eu cum e. E ca si cum iti baga serverul pe gat. E cea mai ieftina reclama pentru a tine jucatorii pe server. Ca sa scapi de ea, trebuie sa stergi GameMenu.res din folderul cu Counter Strike -> Cstrike -> Resource. Apoi il pui pe asta de aici http://www.girlshare.ro/407288.2.Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Jocul era counter strike.

| danutzdanyel100 a răspuns:

Cauta pe net game menu downaldeasa dupa intra in cstrike resorce cauta game menu sterg-o si baga pe a nou merge da fundita

| Cristikidu01 a răspuns:

Nu cumva ai incercat sa bagi un hack? Am avut si eu chestia asta. Daca nu merge cu reinstalatul poti sa intrii in consola ( pe ` ) si sa scrii "connect ip-ul serverului" (fara ") Sper ca te-am ajutat