| Nujjjjjjjjghf a întrebat:

Am Laptop si minecraft team extreme, cu toate versiunile de minecraft, am si forge-ul instalat si xray. In fine. Dar atunci cand pornesc Minecraft versiunea 1.7.2 forge apas pe play, se incarca, apoi imi arata imaginea cu minecraftul, dar neagra se inchide si apare eroare. Ce se intampla de ce nu merge, si cum as putea rezolva problema?

1 răspuns:
| misu2315 a răspuns:

Ai si forge si xray in aceaasi versiune? pentru ca nu iti trebuie forge pentru xray