| LuciWv a întrebat:

Am loat jocul Assasins Assassins creed 3.
Bun,si am loat si un save game de pe net, problema este ca nu gasesc folderul
C:\Users\Luci\AppData\Roaming
http://www.imgz.ro/i/54c7d28184981.png
C:\Users\Luci\AppData\Local
http://www.imgz.ro/i/54c7d2d30f9de.png

Precizez ca am Windows 7 Ultimate, am facut cam 2-3 misiuni si totusi nu apare acel folder Thean sau ceva de genu.
Am mai avut AC3 pe PC insa atunci aveam acel folder, acum de ce nu? sau unde este? il pot crea eu singur?
App. el este instalat in D:\
Dau Funda! :x

7 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Scrie in run/executare :

%appdata% si dai enter. Sigur il vei gasi. Bafta.

| LuciWv explică (pentru Hitback):

Mam exprimat gresit.gasesc folderul appdata dar nu-l gasesc pe cel in care trebuie sa bag save la AC3.

| Hitback a răspuns:

Uite aici ce am gasit.

Installation:
Go to Uplay, and activate offline mode. Relaunch Uplay, and put savegame
Copy savegame into the game folder
C:\Users\your windows account\AppData\Roaming\
Or Program Files > Ubisoft > UbisoftGameLauncher > Savegames (search for folder 54)
C:\Users\Server\AppData\Local\SCRiN\ORBIT\savegame_storage\c2tpZHJvdw==\54

Poate il gasesti.

| LuciWv explică (pentru Hitback):

Pai nu este, am intrat peste tot si nu apare acel folder.

| Hitback a răspuns (pentru LuciWv):

Vezi daca nu e in my documents.

| LuciWv explică (pentru Hitback):

Este ceva in mydocuments
un fisier AC3 dau pe el si arata 2 fisiere unul pb si unul SAVES dar chiar daca bag Save acolo nu-mi apare in jocsad
Nu pot sal creez eu pe cel din AppData?

| Hitback a răspuns (pentru LuciWv):

Daca cauti la search numele din joc ai putea gasi. Altfel nu stiu

Poti incerca sa creezi dar nu cred ca va merge. Trebuie sa il pui exact unde se salveaza jocul.