| Stăncescu_Marynell_1999 a întrebat:

Am luat jocul farming simulator 15 si dupa ce il instalez imi merge perfect,dupa ce ies din el si intru iar imi apare o eroare,, giants engine 6.0.2 "si nu imi mai intra in el. Funda la primul raspuns

1 răspuns:
| blackPug97 a răspuns:

Daca ii bagat updateul la zi, poti sa incerci sa descarci asta:
http://megagames.com/fixes/farming-simulator-15-v12-all-no-dvd-rzrx911
Traba numa sa inlocuiesti ceva fisier.Dai sa copiezi ce ii acolo, si teoretic ar trebui sa iti mearga.
Acuma depinde si ce versiune a jocului o ai tu.Te uiti dupa updateul pe care il ai inainte sa descarci vreun fisier.