| BadB0Y19 a întrebat:

Am luat un Server Furien Counter-Strike 1.6 gata facut, dar nu merge sa se conecteze prietenii mei la el. Mie imi merge. Il am hostat la mine in pc!

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Mai bine hosteaza un server. Este foarete simplu si-l poti modifica prin FTP + ca ai si GameCP.
La 5 euro ai 32 de sloturi cu 1000 fps.
Daca vrei iti pot instala eu orice addons vrei + ca ti-l personaliza in orice mod vrei tu.
Iti pot face chiar si plugine.Si vei avea suport din partea mea.

| BadB0Y19 explică (pentru ChangeName):

Imi dai id-ul tau de mess? sa vorbim

| ChangeName a răspuns (pentru BadB0Y19):

Id-ul meu este r.cretescu@yahoo.com
Contacteaza-ma si vorbim acolo.

4 răspunsuri:
| Stoica_Gabriel_1991 a răspuns:

De la ce retea esti? RDS, Romtelecom? Depinde de retele si/sau optinea pe care o ai. Pentru a intra alti pe server-ul tau ai nevoie de optiunea port forwarding. Sper ca asta te ajuta: http://www.portforwarding.ro/... Funda?