| cristiCcristi a întrebat:

Am minecraft 1.8.8 team extrem si nu stiu cum sa ma conectez pe servere, stiu ca trebuie sa ma inregistrez cu /register parola parola da de fiecare data imi zice ca numele e inregistrat.Am bagat cele mai neobisnuite nume si tot asa zice. FUNDDA

2 răspunsuri:
| maxbio a răspuns:

Daca ai dat deja o data /register parola parola pe un server cu acel nume, data viitoare trebuie sa scrii /login parola

| RobertFedus22 a răspuns:

Probabil ca e un server mult prea populat, sau incearca alte servere.