| pickolo a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ieri seara ma uitam pe youtube la un filmulet si dupa cateva secunde netul meu nu a mai mers [romtelecom] Am sunat si au zis ca exista internet. Am conectat la alt PC [am un modem cu 4 mufe] si a mers Am intrat si de pe telefon [wifi] si a mers. Faza este ca pe pc-ul meu nu merge. A disparut iconita de la internet si din bara si cand am intrat in network connections din Control Panel nu aparea nimic. Adica nu erau iconitele ce aratau ca este net. [Local Area Connection] Au disparut. nu stiu ce trebuie sa fac. am nevoie de net. Mentionez ca am reinstalat windowsul si aceeasi problema. Cred ca este din cauza placii de retea [in noaptea aceea nu au fost descarcari electrice si nici ploaie] Dau funda! Sper sa ma puteti ajuta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Problema ar putea fi un virus mai mare care sa-l fi sters ce ar fi de facut cauta ajutor de specialitate in domeniul it