| DannyXDanny a întrebat:

Am nevoie de ajutor la jocul Prototype 1 pentru PC este o parte cand Alex Mercer are o chestie pe spate si nu mai are nicio putere acolo imi zice sa ma deghizez in cineva si dupa ma duce la un Hive si de acolo nu mai stiu. Fix acolo am fost omorat de aproxmativ de 4-5 ori. Va rog ajutati-ma ca vreau sa termin jocul. Cel mai bun raspuns primeste vote.
P.S. : Cei care mi-ati raspuns sau stiti jocul luati id meu de mess : iondaniboss@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Andrei_Anghel_1998 a răspuns:

Usor. Sti ca la fiecare HIVE apar soldati monstri (TANCURI) etc. Trebuie sa iei tancurile care apar si sa tragi cu tot arsenalul care il au in HIVE.

| DannyXDanny explică (pentru Andrei_Anghel_1998):

Sti jocul? Ia id meu de mess iondaniboss@yahoo.com

1 răspuns: