| xenoOon a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am incercat sa instalez tot felul ce cs-uri 1.6 dar am mereu aceeasi problema. Deschid cs-ul, il pun in bara, activez leis-ul si cand dau sa reintru in cs, pur si simplu nu mai vrea sa porneasca. Imi apare o chestie cum ca cs nu mai functioneaza. De cee? E de la leis sau de la cs? URGENT! FUNDA + VOT! Va rog.

3 răspunsuri:
| liviumicu a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie ori e de la windows ori daca ai antivirus cand intri in el nu iti permite... sper ca te-am ajutat plzz funda

| Zabaleste a răspuns:

Maximo da-mi voie sa te resping dar raspunsul nu cred ca este corect.Mane si eu am avut aceeasi problema.DECI uite cum faci
1:Dezinstalezi ori ce fel de cs
2:Iei Counter-Strike v1.6 adica PGL Romania uitel aci:http://ilegal.topgoo.net/t120-counter-strike-v16-pgl-romania
3:Il instalezi dupa iei Silent Aim Leis ala
4: Pornesti jocul
5:il lasi in bara
6:pornesti LEISUL
7:te joci cu placere
Cam atat sper ca te-am ajutat