| edy01234 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor, joc metin2 ro de 2 ani si am lv.61 si am inceput sa vad ca e din ce in ce mai greu sa faci bani. Am inceput prin a pescui, acum nu mai poti pescui ca zic toti ca ai FISH BOOT, am minerit acum sunt multi cu pickup hack, am incercat drop map 2 (metine + fms ) e plin de alti droperi. momentan am 14 kk si nu stiu ce sa fac sa pot scoate niste bani frumusei... Astept sugestii.

2 răspunsuri:
| zEdwarDz a răspuns:

Pai cel mai bine e sa faci niste abanosi la +7 +8 si sa ii vinzi scump sau sa iei diverse iteme si sa le dai la + asa am facut eu bani multi big grin

| GoodBoyLoveGirl a răspuns (pentru zEdwarDz):

Ii poate esua la + de ex am avut 40 de perechi abanosi si am ramas doar cu 8 +9D: si la fierarul breslei mele
Dbig grinbig grin: