| Ioanna925 a întrebat:

Salut Tpu.Am nevoie de unpic de ajutor.Din ultimul timp am vrut sa îmi iau un Xbox 360 și am căutat pe internet mai multe răspunsuri. Legat de gta 5 online am citit la mulți de pe net ca și.-u făcut nu știu ce fel de cont și au reușit sa se joace multiplayer gratis.Alții spuneau ca trebuie neapărat sa platesti dar acum nu sunt foarte sigura.
În afară de asta vreau sa mai știu dacă se poate juca 2 persoane la un singur controller pe 1 singur televizor dar 2 console. Vreau niște răspunsuri destul de precise și dezvoltate mai ales legat de acel cont în care te puteai juca multiplayer fără sa plătești.Acum nu știu exact ce sa cred sper ca mulți sa îmi dea răspunsuri cum și-au făcut și ce au plătit etc.
Dau funda la cele mai precise răspunsuri.

1 răspuns:
| Rpgdei a răspuns:

Deci, pentru inceput ai nevoie de abonament numit Xbox Live
Eu detin Xbox One si platesc pentru abonament de 3 luni 75 de lei, in Romania nu stiu cat este
dupa ai nevoie de jocul gta 5 care il poti cumpara de pe store-ul de la xbox sau pe cd
dupa doar trebuie instalat si poti intra pe sesiune online, si nu poti juca cu altcineva la un singur xbox 360 daca vrei sa joci aceea persana trebuie sa aiba si ea un xbox
sper ca am fost precis daca nu ma poti intreba ce nu a fost clar