| Rares619 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un scripter de SA-MP, am descarcat un gamemode ce contine multe reclame, sunt dispus sa-i ofer co-owner + acces FPT, si dau funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Rares619 happy
Ma numesc Alex, joc SA:MP de multi ani, pot sa-ti ofer acest ajutor, doar daca chiar poti sa te tii de cuvant. Stiu sa fac server de la 0, cu absolut ce vrei tu.Am luat premiul 1 la un concurs de servere in Elvetia. Daca vrei mai multe detalii da-mi add la :

Skype: alexa.balogh
Yahoo Messenger: genetic.alex

| RocKzZ a răspuns:

Salut. Daca vrei ti-l editez eu pe placul tau dar nu il fac de la 0. Il modific pe cel care il ai. Da-mi add : ciubotasebi@yahoo.com