| Ungureanu_Emanuel_1988 a întrebat:

am numele in Roblox dar vreau sa imi schimb culoarea in albastru stie cineva cum? =( dau funda please

4 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Ce vrei mai exact ca schimbi in albastru?

| Ungureanu_Emanuel_1988 explică (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

Cand intrii pe un server de pe roblox iti da o culoare random : Albastru, Galben, Maro, Verde, Rosu, etc.
Mie imi da aproape tot timpul culoarea maro cand intru pe un server dar eu vreau albastru =(
https://i.ytimg.com/vi/ImhTzMZrk3c/maxresdefault.jpg Exact ca acel nume galben din stanga ta

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns (pentru Ungureanu_Emanuel_1988):

Este de la jocul respectiv.

| Ungureanu_Emanuel_1988 explică (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

Ok daca zici tu rolling on the floor Dar nu stiu dc pe toate serverele imi da doar maro numele