| anonim_4396 a întrebat:

am o asa problema, mi-am resetat telefonul si am pierdut codul pentru verificarea prin 2 pași si nu pot sa ma loghez pe contul meu rockstar games, am scris la support si mi-au răspuns dar nu înțeleg ce trebuie sa fac! Va rog ajutor
Iată un link cu foto:
https://ibb.co/0s6fF90

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Spune sa intrii pe emailul pe care a fost creat contul, ti-au trimis un mail acolo, pe emailul originar al contului, si daca le raspunzi de pe acel email, o sa-ti stearga autentificarea in doi pasi.