| Boruga_Iulian_1982 a întrebat:

am o dilema mega mare! am un telefon Nokia lumia 520 (naspet) si vreau sa-i pun niste programe, niste jocuri... ca bietul de el nici radio n-are!
ASA CA DACA STITI VREUN SITE PE CARE POT SA-L ACTUALIZEZ GRATUIT, PUTETI SA MI-L ZICETI, PLEASE!

1 răspuns:
| manablitz a răspuns:

Salut!
In primul rând nu prea inteleg la ce cauti tu actualizari? La soft? Intrii in setari> actualizare telefon ( trebuie sa ai Lumia Black daca nu l-ai instalat deja)
Ca sa vezi mai usor când ai actualizari la unele aplicării ale telefonului iti sugerez sys app pusher.
Radio nu ai cum sa nu ai. Muzica+video> Radio.
Succes! Funda?