| Leonardo_Bach_1992 a întrebat:

am o eroare care imi da la metin 2, si nu am o placa slaba am una buna nu chiar buna.

Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.

5 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Esti salvat de la pierzanie daca primesti eroare.
E un semn divin, asculta-l.

| DarkWolfReal a răspuns (pentru Staind):

A vorbit Dumnezeu aici

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Deci pana la urma systemul tau este praf?

Placa video macar zine ce tip de placa video ai slaba dar nu una buna nu chiar buna?

Placa ta video nu suporta 3D grafica scurt si la obiect (asta zice eroarea) inseamna ca placa este veche si slaba nici macar n-are 256Mb amarati cat sa mearga Metin2 totul pe minim.

Iar daca are instaleaza Driverul la placa video.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Este o placa veche dar ar duce Metin2?

1 Instaleaza Driverul la placa video (Metin2 cere Grafica 3D nu 2D) daca instalezi va merge si iti va creste performanta pana la 250-450%.

Instalarea Driverului se face prin CD/DVD, sau Driverul actualizat de la AMD cu softul Raden.

2 Daca nu stii absolut deloc sau nu te descurci:
Instaleaza DRIVER BOOSTER la versiunea free ai 60 de instalari Gratis.
Instalezi Programul (are o interfata simpla si usor de folosit) si cauta Placa video VGA si dai Actualizare/Update si se instaleaza iar dupa ce s-a terminat iti cere un restart ii dai restart si dupa poti intra in metin2 si va merge.

http://www.iobit.com/en/driver-booster.php