| lazzaruss34 a întrebat:

Salut TPU! Am o eroare la Instagram de la noua versiune din octombrie, nu am toată aplicația afișată gen cum trebuie să fie adică am o bara neagra jos și nu arata bine deloc! Poate e de la telefon (Huawei P40 Lite E)

2 răspunsuri:
| Roxette909 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicația și reinstaleaz-o daca nici asa nu își revine fa un screenshot și trimite-l la cei de la Instagram

| lazzaruss34 explică (pentru Roxette909):

Am dezinstalat-o de multe ori în situația asta și tot nu a funcționat dar mersi!