| Mihalache_Andrei_1990_jOzi a întrebat:

.Am o intrebare... am avut o problema cu jocurile pe windows 7. nu imi mergeau unele simulatoare:este de la cerinte? eu am urmatoarele cerinte:
Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60 GHz 2.59 GHz, 2, 00 GO din RAM, placa video: NVIDIA GeForce 8400 GS, 256.0 MB

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Simulatoarele cer multi GB RAM.Eu m-am jucat Euro truck Simulator pe 4GB RAM pe laptop si imi mergea in reluare deci nu este de la windows este de la RAM.