| myst3r a întrebat:

Am o intrebare. Am castigat un product key pentru un joc pe steam, l-am instalat si ma gandeam ce s-ar intampla daca ii dau refund. Primesc banii pe steam wallet in valoare jocului sau pierd jocul si nu primesc nimic. Rog seriozitate, jocul valoreaza 30 de euro.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Pai in mod normal ar trebui sa primesti banii inapoi acum depinde poti vorbi cu cei de acolo sa le trimiti un email sa le explici si ei iti vor spune sigur ce se poate intampla. Pentru ca ei stiu care product ii castigat si care nu si atunci poate nu iti vor da suma de bani.

1 răspuns:
| Axelrunda a răspuns:

Daca dai refund, nu primesti nimic, ar fi o idiotenie, deoarece oricine s-ar juca un joc, ar da refund si si-ar lua alutul nou. In primul rand nu merge sa dai refund.