| Jackandrei a întrebat:

am o intrebare.
Am descarca server de minecraft gata facut cu bukkit dar nu stiu care e ip servarului. De aici l-am luat http://www.minecraft-romania.ro/download.php,si l-am descarcat de la Bukkit server 1.7.2, cum dau de ip-ul servarului sau cum il schimb, ca nu mai stiu.
Va rog mult,

1 răspuns:
| TylerHills a răspuns:

Hello, daca vrei sa faci un server sa te joci asa cu prieteni ti-as recomanda sa-l faci din server.pro daca vrei sa faci un server de genul hypixel atunci treaba e mai grea trebuie din consola pc-ului sa-l faci!