| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

SaLuT TPU am o intrebare, am instalat windows vista si vreau sa stiu daca as sterge windowsul vista pe care sunt acuma cu delete, si mai am si windows old adica windowsul 7 ultimate si vreau sa stiu daca sa-r putea inlocui cu windows 7 sa se schimbe automat setarile.
Si daca as avea windowsul 7 instalat si as baga windows vista peste windows 7 ultimate 32 biti, ar functiona?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pana la urma ce vrei? Sa Instalezi Vista peste 7 sau sa stergi Vista si sa ramai cu 7?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru neluL):

Vreau sa instalez vista peste 7 daca merge happy.

| neluL a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Merge! E cel mai slab sistem de operare Vista! Mai bine reinstalezi 7.