| chichiale a întrebat:

am o intrebare:am o tableta ASUS tf 101 si as vrea sa stiu de pe ce site pot sa descarc Plants vs Zombies toata versiunea, gratis.Ma puteti ajuta? funda!

1 răspuns:
| TheSmart a răspuns:

Daca ai android pe tableta sau ios o poti downloada de pe Google play. Trebuie sa iti faci mai intai (in caz ca nu ai) un cont google+ si dupa cauti "Jocuri" aolo din 500 de jocuri o sa gasesti si plants vs zombies 1 sau 2 (2 e mai dragut tu decizi...) Multa bafta.