| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare.As vrea sa imi scrieti toate jocurile cu call of duty care exista pe tot internetul asta adica sa imi scrieti de la primul si primul joc call of duty pala la ultimul si ultimul joc call of duty.
Si as vrea sa imi scrieti jocul call of duty si continuarea jocului treci la al doilea joc call of duty si imi scrii si continuarea lui, cum de continuarea jocului call of duty 1 este call of duty united ofensive si call of duty finest hour exact asa vreau sa vad la toate jocurile call of duti jocul si continuarea jocul si continuarea.

Si daca se poate as vrea sa le scrieti in ordine crescatoare ca sa stiu care este jocul care este continuarea jocului si care este a doua continuare al aceluia-si joc incaz ca jocul are doua continuari.

Si cum ziceam vreau toate jocurile call of duty si toate continuarile lor si sa nu ramani niciun joc call of duty sau continuare de al lui fara sa nu il scrieti va rog frumos.

SCUZATI pentru repetitie ca la copii de gradinita dar sunt faine si am auzit ca call of duty 1, 2, 3 si cate o fi ele au si continuari nu ca este numai 1, 2, 3 si atat daca intelege-ti.

DAU FUNDA GARANTAT.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Le ai pe toate aici : http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp?search=Call+of+duty de la cel mai nou la cel mai vechi.