| ΣηJΦY a întrebat:

Salut,TPU! Am o intrebare! Ca sa te poti juca metin2 tim trebuie sa platesti o anumita suma de bani sau te poti juca gratuit? Fundita celui mai un raspuns!

Răspuns Câştigător
| KingofWaR1 a răspuns:

Gratuit! Dar ai nevoie de Windows 7!

2 răspunsuri:
| Catharsis a răspuns:

Eu cam urăsc jocurile pe calculator, dar "my little bro", mă face să ştiu despre ele mai multe decât aş vrea.
Metin2 e gratuit. Îţi faci cont pe site-ul lor (preferabil, cel românesc), downloadezi jocul, îl instalezi (durează cam 30 min), îl lansezi şi joci. Nimic special.

| Catharsis a răspuns (pentru Catharsis):

L-am instalat pe XP.