| dargorod a întrebat:

Salut TpU, am o intrebare, cine are boosteroid si are un abonament mai mare de 3 luni, trebuie sa plateasca toata suma pentru 3 luni sau trebuie sa platesti in fiecare luna?

1 răspuns:
| kb9 a răspuns:

Nu, platesti toata suma, suma pe care ti-o arata ca a fiind lunara, e ca sa compari ce pachet e mai ieftin. Tu credeai ca esti legat de ei 3 luni? Asa oricine isi putea lua un pack cu 50% reducere si suna la banca sa-l anuleze. Daca faci un abonament cu un pack platit o data la 3 luni, e logic, plata o sa-ti vina la 3 luni.