| YoChriss a întrebat:

TPU, am o intrebare: Daca ati jucat Battlefield Play 4 Free, ce credeti despre el? Mie mi se pare tare. Mai am o intrebare: Credeti ca ar merge jocul pe specificatiile astea:
- Procesor: Intel Pentium Dual Core de 2.5;
- Placa Video: Nvidia GeForce 8500gt (am incercat pe game-debate, sa vad daca mi-ar merge, si spune ca nu prea, adica am scris componentele si doar placa video aparea cu un X ca nu ar merge)
- Ram: 3GB.

Mentionez ca placa video sta la 53-60 de grade cand sta degeaba. Ce credeti? Va merge?

3 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

De mers mai mult ca sigur merge (prin 2010 aveam un laptop cu pentium m de 1. 8ghz si mergea ok). Dar nu e grozav, nu concureaza cu bf bad company 2, nici macar cu bf2 din 2006. Ti-l as recomanda pe cel din urma. E mai bun ca play4 free

| YoChriss explică (pentru nurckye):

Pai cum il jucai in 2010 daca in 2011 a fost lansat? Stiu ca nu se compara cu bad company2, dar asta-i viata...Cat despre battlefield 2 este cam la fel ca play4free.

| nurckye a răspuns (pentru YoChriss):

Prin 2010 aveam laptopul, l-am tinut cam un an. Si plus jocul a aparut in 2010 noiembrie.