| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare... dc atunci cand imi descarc asphalt 8 de pe google play (apps nu stiu cum ii zice) imi zice ca ``Dispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune
Ps : vreau sa mentionez ca telefonul pe care il detine este un Allview p5 Quad cu android 4.1.2 si procesor cortex-A7 1,2 ghz quad core si un 1 bg ram
Cea mai buna explicatie (insotita de o rezolvare... optional) primeste funda

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Singura rezolvare e să schimbi telefonul. Probabil jocul are nevoie de un ecran cu rezoluție mai bună. Sau de alt procesor video.

| razzviy a răspuns (pentru mihai69):

Dal in *** ca la colegimeu mere si are tell mai jaf ca al meu ce *** de procesor... Il bag pe ala din unitate happy