| Andrei_Cosmin_1994_tbbf a întrebat:

am o intrebare:
De ce nu imi merge dead space 1
Cand intru in el mi se face ecranul negru dupa aceia imi iasa
Am procesor 2.8 ghz
Ram 1gb
Placa video 256 Ati readon
hARD 80
AM WINDOWS 7 puteti sa ma ajutati? imi place mult jocul

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca scrii in browser cerinte pentru Dead space 1 ai fi vazut ca necesita 1 Gb de memorie minim.
Daca te mai uitai si la Windows ai fi vazut ca mai trebuie inca 1Gb.
Daca te mai gandesti ca mai sunt si alte procese in fundal ti-ar trebui minim 3 Gb. Ori, tu nu ai decat 1Gb.
S-ar putea, de asemenea, sa nu ai toate programele necesare instalate. Ai DirectX si Adobe Flash Player?

1 răspuns: