| verryhappychild a întrebat:

am o intrebare despre console. Vreau sa imi mode consola(xbox 360 slim) si am auzit ca pe modarea lt 3.0 imi trebuie un dvd-writer special(lite-on ihas), asa ca vreau sa imi modez consola pe lt 2.0. Intrebarea: Imi merg toate jocurile de pe lt 3.0 si pe lt 2.0?! FUNDA

1 răspuns:
| Radu231 a răspuns:

Da iti merg, dar eu zic sa nu modezi consola pentru ca mai mult de 3-4 ani nu va rezista din moment ce ai modat-o, la fel am patit si eu....acum faci cum crezi.