| bogdan2091 a întrebat:

Am o intrebare despre jocul fifa, vreau sa-mi cumpar fifa 15 pe origin (vreau sa ma apuc cu un prieten si pc-ul lui ii duce maxim fifa 15). Intrebarea mea este, putem juca ultimate team? Ma refer ca gen toata lumea joaca fifa 18 acum etc si ma gandesc ca nu mai putem juca ultimate team pe fifa 15.

1 răspuns:
| Alcantara50254 a răspuns:

Uita-te pe site-ul celor de la Origin, daca s-au inchis serverele sau nu.
Eu am auzit ca, la Fifa 14 doar anul acesta s-au inchis serverele.
Dar din moment ce, fifa 15 are cerinte apropiate si cu fifa-urile mai noi, s-ar putea sa fie inchise serverele si la fifa 15, drept urmare nu puteti juca.