| razvi7800 a întrebat:

Salut TPU
Am o intrebare, e bun laptopu asta, tinand cont ca mie imi trebuie pentru scoala in mare parte, ca sunt la mate-info, si sa ma mai uit la cate un film.
Laptop TOSHIBA Satellite L50-C-179, Intel® Core™ i7-5500U pana la 3. 0GHz, 15.6", 8GB, 1TB, NVIDIA GeForce GT 930M 2GB, Windows 8.1 - Tastatura layout Turkish-Q

Răspuns Câştigător
| Nitroblast a răspuns:

Ai placa video dedicata - asta ii bine
Poti sa joci ceva jocuri mai vechi cu setari decente sau jocuri mai noi cu setari gen low - lowest. Consider ca este un laptop bunicel ca sa zic asa laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te intereseaza jocurile in special (placa video puternica), orice laptop e bun. Eu am unul mult mai slab si e si Samsung, dar e cat de cat ok...