| AlexStefan25 a întrebat:

Eu am un paysafe cu 10 euro si vreau sa imi cumpar de pe steam un joc de 7 euro. Ce se intampla cu cei 3 euro ramasi? !

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai pe bonul respectiv iti mai raman 3 euro. Si daca pe viitor sa zicem ca gasesti un joc care iti place cu 3 euro il mai poti baga odata codul ala. Deci daca iti mai raman ceva bani ii poti folosi si pe aia. Sau sa zicem ca tu mai ai pe bon 3 euro dar jocul costa 4 euro. Atunci trebuie sa bagi 2 bonuri. Iti mai cumperi inca un bon si il bagi pe asta de 3 euro si ala care l-ai cumparat. Stiu ca te-am cam bagat in ceata dar ideea e ca pe bonul respectiv iti raman banii pe care nu i-ai bagat. Funda? ^_^

| AlexStefan25 explică (pentru RocKzZ):

Ok meriti funda dar daca de ex eu vreau sa imi bag toti bani. Nu am cum
ca vreau sa iau un item de pe tf2 ca sa devin premium.

| AlexStefan25 explică (pentru RocKzZ):

Daca imi raspunzi si la aceasta intrebare funda e a ta!