| Fly2Sky a întrebat:

Am o intrebare : Imi merge CS:GO pe pc? Uitati componentele:
Procesortongueentinum Dual Core Cpu 2.80 Ghz
Memorie Ram: 3 GB
Sistem de operare 32 biti
Placa Video : Nvidia GeForce8500 GT
Memorie grafica disponibila:1791 MB
Memorie dedicata : 512 MB
Memorie video sistem : 0
Memorie de sistem partajata : 1279 MB

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

O sa-ti mearga doar ca destul de sacadat, incearca sa dai totul la low poate-ti va rula mai bine.

3 răspunsuri:
| Bobeica_Antonio_1999 a răspuns:

Da eu zic ca iti merge sper ca te -am ajutat de exemplu al meu este mai slab si imi merge si fara lag sti merge bine

| Bobeica_Antonio_1999 a răspuns:

Da eu zic ca iti merge sper ca te -am ajutat de exemplu al meu este mai slab si imi merge si fara lag sti merge bine
funda?

| Fly2Sky explică (pentru Bobeica_Antonio_1999):

Nu pot da funda celor ce nu raspuns in mod direct la întrebare... Tu i-ai răspuns lui Cancerigen