| Wakee a întrebat:

Am o intrebare imi puteti spune cum pot face fotografie de pe caluculator adica sa se vada clar nu stiu cum sa zic este o combinatie de taste sau ceva imi puteti spune

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Apesi pe tasta "Print Screen" apoi intri in paint si dai ctrl+v, dupa care dai file>save sa salvezi poza. daca ai windows 7, cauta in meniul start "Snipping tool" e mai usor de folosit.

| Wakee explică (pentru Zangetsu):

Dar care este tasta Print Screen

| Zangetsu a răspuns (pentru Wakee):

La mine pe e deasupra la insert, in stanga la scroll lock si in dreapta la f12.

| Wakee explică (pentru Zangetsu):

Da l-am gasit mersi mult