| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu jocul "naruto arena online".
1.Cum de unii jucatori au level 1? si au multe caractere descoperite?
2.Imi puteti spune niste combinatii de jucatori, care sunt buni?
3. Nistre strategii?
4. Exista vreun hack?

Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| FireSou a răspuns:

1.au dat reset account si eu sunt academy si ii am pe toti
2. daca esti la inceput: sasuke,dosu si kin sau tenten,temari,kiba sau shikamaru, tenten, temari
3.la prima echipa pui sharingan pe cel mai bun jucator si activezi aia a lui dosu apoi dai 40+60(la cel care ai pus sharingan)dupa aia ataci cu ceti mai vine.la a 2-a pur si simplu ataci cu tot ce iti vine, iar la a 3-a faci preparate pe toti jucatori iar apoi faci umbra sau aia care scade 15 si in rest ataci.
4. nu exista
5. da-mi si mie id tau sa te mai ajut...

6 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

I au pe toti pentru ca au muncit zi si noapte pana au ajuns hokage si sau plictisit asa ca au dat reset si au loato de la capat...

| FireSou a răspuns:

1. au dat reset account
2.sasuke dosu kin sau kiba temari tenten sau haku naruto kiba sau zaku naruto kin
3. faci sharingan si aia a lui dosu care iti mareste cu 20 atacu si dai 60+40; e echipa care da in toti jucatori pur si simplu ataci; faci clonele si oglinzile lui haku + caini lui kiba iar apoi ataci; faci clonele apoi dai rasengan cloenle lui kin si 20 cu zaku... apoi daca te lasa extreme air cutter care scade 45 la toata echipa
4. nu exista
App da-mi si mie id tau sa te mai ajuthappy

| FireSou a răspuns:

Toti care mai vor echipe sa dea add la id bogdanx2010x@yahoo.com

| RobertFHC a răspuns:

Cele mai bune combinatii mi le puteti zice cu aceste caractere? plss
5. Imi puteti spune niste combinatii pentru urmatoarele caractere :
1. Kiba/Kankuro,?,?
2. Dosu/kin/Zaku,?,?
3. Sakura,?,?

| FireSou a răspuns (pentru RobertFHC):

1.kiba,sasuke,kin(ataci)
2.kin,sasuke,dosu(ataci si faci combouri)
3.sakura,chouji,rin(faci pastilele cu chouji si ii dai viata)

| Shadowe12 a răspuns:

1. Au resetat acountu dar nu i-a deletat caracterele si misiunile facute 2. Temari Dosu Hanaby 3. Gandeste mult 4. Nici unul nu te lasa pacalit de cei care zic asta