| DjDead a întrebat:

Am o intrebare la care caut raspunsul de ceva vreme.Am un volan loghitech g25, si am gasit niste jocuri care am vazut ca merg cu el.Dar nu stiu sa setez jocul sa mearga cu volanul.As vrea sa joc unul dintre:Euro Truck Simulan, German Truck Simulator sau Scania Truck Driving Simul; ator.Dar nu stiu setarile(sa mearga cele 900 grade rotatie,pedalele acceleratia si frana,si cutia de viteze sa fie pus atunci cand dau in fata sa se uite in stanga, si in jos sa se uite in dreapta).

1 răspuns:
| nesprit a răspuns:

Este o casuta in partea de sus unde scrie din ce vrei sa joci si selectezi numele volanului si gata