| Radu1015 a întrebat:

Am o intrebare la ce hipermarket/supermarket este consola xbox 360?

Răspuns Câştigător
| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns:

Nu prea sunt decat la Kaufland... Ia dela Altex sau Domo... Sunt ieftine big grin Funda?

| Radu1015 explică (pentru Mocanu_Tomas_1995):

Eu n-am incercat la Kaufland, dar am incercat la Carrefour si nu are doar cu jocuri in pachet ceea ce e scump. La domo n-are, dar voi incerca la Altex si la Kaufland!

| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns (pentru Radu1015):

Intra pe Emag... Multe includ cu tot cu joc si sunt in jur de 4-10 milioane!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altex domo flanco

| Hasz a răspuns:

Este la orice super market
Exemplu:Cora, Auchan, Altex etc.

| Radu1015 explică (pentru Hasz):

Am sa incerc. La Carrefour am vazut ca are, dar vine cu niste jocuri care mie nu-mi plac. Si eu il vreau simplu. Am sa incerc la supermarketurile spuse de tine si de Tomas happy