| Anonim1900 a întrebat:

am o intrebare, lamuriti-ma si pe mine va rog frumos cine stie :D, s-a inchis jocul online conquistador? :( http://www.conquiztador.ro/ numai imi intra pe site :( da eroare... sper sa nu se fi inchis :-s, astept raspuns, Multumesc!

2 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Nu, nu s-a inchis, cel putin mie imi merge! Nu iti pot explica de ce mie imi merge si tie nu, sper sa reusesti.Succes!

| Anonim1900 explică (pentru Teo0stuff):

De exemplu acum nu merge sad straight face de fapt de aseara nu a mers sad