| Freezo a întrebat:

Salut,TPU.Am o intrebare legata de metin2.ro!Am lvl 52 si sunt pe corp(aura) si vreau sa ma bag pe mental exista vreo smecherie ceva? scuzati categoria,este ce'a mai vizitata rog sa fie seriozitate rasp bun va primi funda+vot

3 răspunsuri:
| vladut00009 a răspuns:

Salut! sa stii ca si eu joc mt 2 ro si ca sa te bagi de pe o magie pe alta de duci la batrana si dai unde scrie deprecierea deprinderilor si ea o sa te intrebe daca da sau nu apoi tu o sa dai da, dai relog si te duci la instruire la magiile mntale eu asa am facut.P.S.:sa ai 50k la tine.
Multa bafta! funda plzwinking

| uziuzi a răspuns:

Man imi pare rau dar tr sa ai lv 30 pentru a deprecia invattrura si apropo corp e cel mai bun crede-ma am lv 98 si stiu ce inseamna metin2ro
bfta

| Shaya a răspuns:

Bunahappy si eu joc ...pai nu numai ai cum sa te schimbi eventual trebuie sa faci alt cont... Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin