| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2RO.As vrea un ghid de crescut de la lvl 36 pana la 61.Detalii despre caracterul meu:

-Ninja lvl 36, fms+7 pietre+2 pvm cu pm 13% si pc1%, armura de lvl 34+4 cu pv 500, scut de lvl 0 +7, coif de lvl 0 +7, bratara de cupru+5 cu bonusuri, papuci de aur+5 cu pv 500, colier de aur+5, abanosi+5.

Ps: Daca este luat dupa internet nu dau funda si nici vot bun.

Ps2:Cel mai folositor primeste funda, vot si respectul meuhappy.

Răspuns Câştigător
| Mustache a răspuns:

Ai iteme cam slabe.Ar fi mai bine sa iti cauti coif si scut de lv 21 si sa le faci.Ai lv cam mic deci ar trebui sa iti faci doar iteme de pvm si apoi sa iti faci de pvp.Mai poti sa faci lure la alti playeri mai mari(la bo) si sa incerci si u sa cresti dar e cam greu pe ninja(cel putin dupa mine, eu pe raz am facut 91 de la lv 40; iar pe ninja nu am trecut de lv 50). Daca mai ai nev de ceva trimite-mi un mesaj si o sa iti dau id meu

1 răspuns:
| AnonimuszWss a răspuns:

Trimite-mi id tau prin mesaj.Anulez un pic raspunsul tau sa vedem daca gasesc unul mai bun. Daca nu ai funda si votul meu(sa nu crezi ca raspunsul tau nu e bun, dar astept si alte raspunsuri).