| IncLusIoN a întrebat:

Am o intrebare legata de Metin2ro... Daca ma poate ajuta cineva.Intrebarea este in felul urmator:Unde si intre ce nivele se da drop la fms sau rib? Pentru ca stateam 2-3 ore la arahani si...nimic baratcrying

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Debine la arahani pica rib la 30 foarte bine iar la brutali pica bine fms intre lv 25-35 cam asa tot la 30 pica bine da trebuie sa ai rabdarehappy ca nici eu n-am avut si cand am vrut sa plec ribrolling on the floor

2 răspunsuri:
| Đäřký a răspuns:

Fa-ti un caracter de level 20-25 si du-te in IMHA. Acolo pica rib-uri foarte repede.Intr-o ora faci 3-4 rib-uri.

| IncLusIoN explică:

Multumesc Amandurora happy sper sa realizez ceva big grin