| eilix22 a întrebat:

AM O INTREBARE: merge foarte bine minecraft pe un calculator de 4 GB, procesor Intel pentium D 4 si placa video nVIDIA geforce 640 GTX?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Merge Minecraft foarte bine pe configuratia asta.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

1. procesorul este Pentium 4 sau Pentium D?
2. placa video 640 GTX nu exista, doar daca nVidia nu a facut una speciala pentru tine! E posibila una din variante :Geforce GT 640 sau GTX 650
Deci, ce caracteristici ai?
- procesor, model / Ghz
- memorie Ram
- placa video

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| eilix22 explică (pentru neluL):

Am 4 GB ddr 3, placa video nVIDIA geforce GTX 650, Intel pentium D

| eilix22 explică (pentru neluL):

Dar pe ce versiune? pentru ca eu vreau pntru cele mai bune sa functioneze! 1.7.2 merge extrem de bine?

| neluL a răspuns (pentru eilix22):

Procesorul ce model este?

| neluL a răspuns (pentru eilix22):

Merge Minecraft foarte bine pe configuratia asta.