| 000MadMAX000 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care joaca Battlefield 3 la misiunea 4 adica cea in care esti in avion si trebuie sa distrugi alte avioane si la sfarsit vin 3 masini si un elicopter si ma pune sa le distrug dupa ce le distrug apar niste puncte portocalii pe harta si imi zice ca trebuie sa le distrug dar nu e nimic acolo.

Răspuns Câştigător
| pink425 a răspuns:

Fii atent...fa un print screen unde sunt punctele si da-mi add pe skooby60

5 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K8dEfA-ChIY

In general va e lene sa dati o cautare pe youtube! gasiti raspunsu la orice joc acolo

| 000MadMAX000 explică (pentru pink425):

Prietene nu sunt tampit chiar am cautat pe youtube si m-am uitat la acelasi clip care mi l-ai dat tu dar in videoclipu ala duupa ce trage in elicopter si in oamenii aia pnctele alea portocalii dispar de e harta la mine nu dispar si e unul care see tot misca pe harta dar nu e nimic acolo.

| pink425 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Pentru ca trebuie sa ii distrugi, incearca sa intelegi din subtitrare ce trebuie sa faci!, nu ai observat ca el termina misiunea pas cu pas! jos scrie toate indicatiile

| 000MadMAX000 explică (pentru pink425):

Problema e ca nu am ce sa distrug pentru ca nu e nimic acolo.Cand apas pe ESC pentru o secunda inainte sa apara meniul dispar punctele alea si nu e nimic acolo.

| 000MadMAX000 explică (pentru pink425):

Prietene am rezolvat...pana la urma au disparut punctele alea...mersi pentru timpul acordat.

| pink425 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Fii atent...fa un print screen unde sunt punctele si da-mi add pe skooby60