| GreenHouseEnquieries a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care si-au cumparat Minecraft sau cel putin au incercat. Scriu numele si toate datele la card si imi apare aceasta eroare: Unable to complete transaction, make sure credit card details are correct and try again. If problem persists please come back and try later.
Daca puteti rezolva problema va multumesc! P.S.: Dau Funda happy.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești sigur că nu ești victima unui phishing?

| GreenHouseEnquieries explică (pentru mihai69):

Ce spui acolo?
Cred ca tu dai raspunsurile doar sa fie. De pe site-ul official il cumpar.