| Robert_Roby_1991 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca Minecraft. Cine credeti ca ar castiga intr-o lupta: EnderDragon sau Wither?
Argumentati! happy
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| cacaoculapte a răspuns:

Enderdragonul deoarece el este mai rapid si mai mare decat witherul. Whiterul i-a putini damage pe cand enderdragonul poate sa i-a chiar si 10.

2 răspunsuri:
| catalin2766 a răspuns:

Pai ar fi EnderDragonul pentru ca el se poate feri de acele capete foarte rar lar nimeri si daca ar fi in end ( am testat ) poti spawna 9999 whitery ca nu il pot dobora

| AndreiCZM a răspuns:

Enderdragonul ar castiga deoarece witherul cand trage cu capetele lui nu poate sa il nimereasca pentru ca el e mai rapid. Enderdragonul iar trage una in fata pana moare. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?