| Ronaldo_Alex_1993 a întrebat:

Am o intrebare pot pe GTA IV sa imi cumpar masina deoarece am vazut ca pe GTA V poti... Am mai incercat dar degeaba nu stiu sad astept raspunsuri mersi? Dau funda

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Nu...nu poti!

| userul7200 a răspuns:

Deci eu am mai jucat cateodata GTA IV si undeva este ceva cafetarie si acolo sunt niste calculatoare, acolo navighezi pe internet si este ceva online-shop de masini. Stiu ca mai era si un numar dar nu am incercat sa sun pentru ca am fost lenes. Deci incearca sa suni si dupa poate vei vedea hocus-pocus masina vine la mine laughing Nu vreau sa fac misto dar asa sunt eu cateodata rolling on the floor

| Ronaldo_Alex_1993 explică (pentru userul7200):

Da dar nu vrea sa sune... laughing))