| Andreimoddercodar a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare sunt un modder codar in gta 5 si m-am uitat sa caut o schema in care vreau sa verific din ce sunt pozele alea ca sa-mi pun o poza cu Anonymous, cand pornesc meniul sau sa zica 2take1 Anonymous. Ma rog, asa ca am cautat google sau photo la editarea pozelor din ce sunt facute si am selectat sa fie setate pozele sa fie din (.dds) si cand apas pe ctrl si rotita de la mouse ca sa le maresc sau le micsorez deci practic sunt setate 836x260 si dracu daca pot seta fara sa mai fie iconitele de la poze setate (.dds). Cum le resetez la normal daca nu va suparati?

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Pentru limba romana apas tasta 1. Mai scrie o data povestea folosind virgule si puncte, te rog

| Andreimoddercodar explică (pentru UserRo10):

Scuze ca nu am pus puncte. si virtula, dar am spus ca am poze cu format (.dds) cum pozele la normal.

| Andreimoddercodar explică (pentru UserRo10):

Imi spui cum pun dracu pozele la normal am format (.dds) si nu sunt pozele la normal.